Un prieten apropiat cuplului a declarat că: "Cei doi au aflat la spital, în urma analizelor, după care au transmis fericiţi vestea la toţi. Sunt înnebuniţi de fericire, pentru că este exact ceea ce îşi doreau".
Cântăreaţa a declarat că a fi mămică o face foarte fericită, schimbându-i viaţa numai în bine. "Îmi iubesc băieţelul foarte mult. El este cel mai frumos lucru care mi s-a întâmplat în viaţă".
"M-am trezit în această dimineaţă la ora 6 şi mă gândeam că o să mor de somn. Nu ajung să dorm îndeajuns, însă prefer să-mi petrec timpul alături de el".
"Este foarte amuzant să mă joc cu acest omuleţ, care tot ce vrea este să stea împreună cu mine".
Click

Comentariul va fi postat dupa aprobare