Din ciclul Traim in Romania

Bogdan Chirea
0

Limba noastra e o comoara, iar prostia... e omeneasca !
Categorii

Trimiteți un comentariu

0Comentarii

Comentariul va fi postat dupa aprobare

Trimiteți un comentariu (0)

#buttons=(Am înțeles!) #days=(30)

Acest website folosește cookie-uri pentru a optimiza experiența de navigare. Vezi
Ok, Go it!